ساحل کمر آنتالیا

کمر در حدود 43 کیلومتری آنتالیا واقع شده است. این واقعا روستایی بسیار جذاب در حومه کوه های توروس است. کمر دارای نه روستای زیبا است جمعیت کمر تقریبا حدود 10.000 است و دارای سواحل 52 کیلومتری است. در کمر جنگل، دریا و کوه ها با یکدیگر ترکیب شده و محیط ایده آل برای تعطیلات شگفت انگیز را ارائه می دهد.

بسیاری از پیشرفت ها اخیرا در کمر بوده است. رزرو تور آنتالیا سرمایه گذاری هایی که برای توسعه صنعت گردشگری ساخته شده است نقش مهمی در اقتصاد کمر دارد. این شهر یک نمونه واقعی از شهرنشینی است. کمر یک منطقه تعطیلات کاملا راحت و راحت است؛ حمل و نقل آسان و سازمان یافته، زیرساخت های تکمیل شده، تمام امکانات ارتباطی و شهرداری خوب کار می کند. امروز کمر به خوبی شناخته شده است و شهر توریستی مهمی در گردشگری دارد.

کمر مارینا به طور کامل مجهز شده است و دارای امکانات برای فعالیت های مختلف است تا تفریحگاه ها بتوانند از سواحل و خلیج جنوب شهر لذت ببرند. دوستداران خرید در طیف فوق العاده ای از سوغاتی با کیفیت بالا برای فروش لذت خواهند برد.

با این حال، محیط کمر بسیار جذاب و زیبا است و ظاهرا ریشه های آن را به عنوان یک حل و فصل لیکیه تشکیل داده است. بسیاری از هتل های Kemer فعالیت های خود را برای مهمانان و سرگرمی ها ارائه می دهند و چندین دسترسی خصوصی به ساحل دارند.

در 16 کیلومتری غرب شهر توریستی کمر، یک شهر باستانی Lycian Phaselis وجود دارد.

Kemer دارای یک باشگاه پر جنب و جوش و فرهنگ رزرو تور آنتالیا دیسکو است. با بسیاری از رستوران ها، کافه ها، سواحل پرچم آبی و دریانوردان قایق بادبانی 180 تن. روستاهای ساحلی محبوب مانند بلدبی، گینوک، کریس، چامیوا، چایوا، الاسانبوکاک، کوذره، بیکیک و چیرالی نیز گزینه های شگفت انگیز شبانه را ارائه می دهند.

[ بازدید : 47 ]

[ شنبه 9 دی 1396 ] 14:48 ] [ آرزو ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]