غارهای آنتالیا

Altinbesik Dudensu Cave: شما باید برای رفتن به این ابر غروب به Ibradi بیش از Manavgat - Akseki بروید. و از اینجا روستای ارونلو، 7 کیلومتر دور، رسیده است. غار Altinbesik Dudensu 2 کیلومتر دور از روستا است. در این غار دو دریاچه زیرزمینی وجود دارد، یکی از آنها در ورودی (125 متر)، گالری های بزرگ و پل های طبیعی قرار دارد. این غار که 1600 متر طول دارد میزبان تشکیلات سنگی با شکل های جالب است.


غار بلدبی: غار بلدبی در بزرگراه آنتالیا - کمر در پایتخت بیودگی واقع شده است. حدود 25 کیلومتر از آنتالیا و 100 متر از ساحل است. غار در پایین سنگهای سنگ آهک گسترش بهترین قیمت تور آنتالیا یافته به دریا که ارتفاع آن 25 متر است. این 2 بخش تشکیل شده است. این نشان می دهد که Beldibi Cave از زمان عصر پالئولیت استفاده شده است، اما زیباترین یافته های این غار متعلق به عصر مزرعه است.

در دیوارهای غار، عکس های تلطیف شده همراه با ابزارهای سنگی کوچک و استخراج شده که متعلق به همان دوره است، یعنی 15000 سال قبل است. 50000 سال پیش در حالی که تصاویری از انسان عصر پالئولیتی با یک دیدگاه واقع گرایانه ساخته شده بود، 15000 سال پیش تصاویری که در سن مسیحیت ساخته شده بودند، تلطیف شده بودند.

در میان تصاویری که در این غار وجود دارد که با رنگهای اکسید منگنز و آهن طبیعی ساخته شده است، ارقام قارچ و صحنه های شکار، یک شکل از دایره ساخته شده است، تصویر الهه مادر تقسیم شده به چهار بخش با نقاط و ارقام از انسانی یا شعبده بازی با شکل متقابل شکل گرفته است.


غار Damlatas: شناخته شده ترین و آسان ترین رسیدن به غار Damlatas است. این غار به طور خاص در نقطه اتصال شبه جزیره با سرزمین و در غرب شبه جزیره ای است که جبهه آلانیا واقع شده است.

اعتقاد بر این است که هوا بسیار مرطوب و خنک در داخل غار برای آسم خوب است. شکل درون غار و استالاگمیت ها و استالاکتیت ها در رنگ های مختلف تشکیلاتی است که ممکن است الهام بخش هنرمندان امروز باشد که برتری بی نظیر طبیعت در هنر را نشان می دهند و تحسین می کنند.


غار کارین: این افراد افرادی بودند که در جمع آوری و شکار زندگی می کردند؛ بخش جنوبی Anatolia در مقایسه با بخش شمالی در طول عصر یخبندان، نسبتا کمی نسبت به آن ها برخوردار بود. برای این انسانهایی که در جمع آوری و شکار این غارها زندگی می کردند خانه های طبیعی بود.

این غار در حدود 27 کیلومتری شمال غرب آنتالیا واقع رزرو تور آنتالیا شده است. این در ارتفاع 150 متر از دشت تراورتن، در دامنه کوه کترا (سام) است.

این شامل 3 سالن بزرگ متصل است. غار کارین به طور مداوم توسط انسان ساخته شده از حدود 50000BC در دوران ماقبل تاریخ پالئولیت، بین النهرین، نوسنگی، Chalcolithic و برنز است. غار کارین غار جالب ترین است با این مشخصه در میان آنهایی که در آناتولی نشان داده شده است برای حل و فصل خانه در طول دوران ماقبل تاریخ.

همچنان مانند سایر ابزارهای متعلق به سده های ماقبل تاریخ همچنان باقی مانده است؛ جمجمه های فسیلی انسان که حتی پیش از آن (Homo Sapiens) و جمجمه مرد نئاندرتال در حفاری های ساخته شده در غار کارین کشف شده است. این بقایا به ویژه در موزه آنکارا تمدن های آناتولی و در موزه محلی مجاور غار و نیز موزه های متعدد ترکیه نمایش داده می شود. علاوه بر این، اسکلت حیوانات ماقبل تاریخ که دیگر از آن خارج نمی شوند و در آن دوره زندگی می کردند، معلوم شده است و معلومات قابل توجهی در مورد آب و هوا، جانوران و گیاهان آناتولی در پیلوستوسن به دست آمده است.


غار کوکاین: آن در 47 کیلومتری آنتالیا قرار دارد. شما باید جاده جداگانه را به سمت شمال در 30 کیلومتری بزرگراه آنتالیا - بوردور بگذرانید، از طریق روستاهای کامیلی و کیلیک عبور کنید و به روستای Ahirtas برسید تا به کوه کوکین برسید. با راه رفتن 1 ساعت و 30 دقیقه از روستا است. طول غار 633 متر است. این شامل 2 تالار غول پیکر است. واقع در نقطه 150 متر از ورود 4 مخزن گچ متعلق به دوره بیزانس وجود دارد.

[ بازدید : 48 ]

[ شنبه 9 دی 1396 ] 14:52 ] [ آرزو ]

[ ]

خشکشویی آنلاین طلاق توافقی نمایندگی تعمیرات سونی طراحی سایت شرکتی انجام پایان نامه
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]