رستوران های کیش

رزرو رستوران آب و برق کیش

abobargh.jpg

رستوران آب و برق کیش در کنار محوطه شرکت آب و برق قرار گرفته است که انواع غذاهای سنتی و فرنگی را برای مسافران تور کیش سرو می کند. کارکنان این رستوران بسیار مودب و میهمان پذیر می باشند. مسافران تور کیش می توانند لحظات خوشی را در این رستوران سپری کنند.

 

رزرو رستوران میر مهنا کیش

mirmahnakish.jpg

رستوران میر مهنا کیش از رستوران های معروف جزیره زیای کیش محسوب می شود.این رستوران علاوه بر کیفیت و تنوع غذایی از نورپردازی و فضای داخلی منحصر به فردی بهره مند می باشد.این رستوران غذاهای ایرانی و فرنگی سرو می کند.از نظر موقعیت مکانی فاصله کوتاهی تا دریا دارد که بعد از صرف غذا مسافران تور کیش می توانند کنار ساحل قدم بزنند.

آدرس : کیش، خ پروین اعتصامی، جنب هتل تاپ رز

جهت رزرو و اطلاعات بیشتر از تور کیشبا شماره 88178815-021 تماس حاصل نمایید.

رزرو رستوران شاندیز صفدری کیش

shandizSafdari.JPG

رستوران شاندیز صفدری کیش در محیطی زیبا در زمستان 1394 افتتاح شده و ظرفیت این رستوران 900 نفر است. این رستوران زیبا و رویایی با محیطی آرام و استثنایی یکی از بهترین رستوران های کیش است که به همراه موزییک آماده پذیرایی از شما مسافران تور کیش می باشد.همچنین در کنار این رستوران زیبا ، اولین جامپینگ منحصر به فرد ساخته شده است که یکی از مهیج ترین تفریحات جزیره زیبای کیش به حساب می آید.رستوران شاندیز صفدری  در نزدیکی کناره مرجان قرار گرفته است . 

shandizSafdari1.JPG

shandizSafdari2.JPG

آدرس: جزیره کیش- بعد از بازار مرجان - روبروی برج های دوقلو

رزرو رستوران پارس کیش

jomil.jpg

رستوران پارس کیش در کناره زیبای کیش قرار دارد.با لذیذترین غذاها آماده پذیرایی از مسافران تور کیش می باشد و کارکنان این رستوران با مسافران تور کیش به خوبی برخورد میکنند تا مسافران تور کیش راضی از این رستوران بروند.غذا های رستوران پارس با عالی ترین مواد غذایی پخته و آماده سرو برای مسافران تور کیش هستند.

نشانی : کیش، روبروی شهر آفتاب

رزرو رستوران پایاب کیش

رستوران پایاب کیش در نزدیکی مجموعه ورزشی المپیک قزار گرفته است و بخشی از محیط های تاریخی پایاب کیش بعنوان جاذبه توریسم جزیره کیش توجه میهمانان را به خود جلب کرده است.رستوران پایاب غذاهای سنتی و بین المللی را بهترین خدمات برای مدعوین تور کیش سرو می کنند.

payabkish1.jpg

مطالب مرتبط:

تور کیش تابستان 96 

تور کیش تیر 96 

تور کیش مرداد 96 

تور کیش شهریور 96

تور کیش پاییز 96 

تور کیش مهر 96 

تور کیش آبان 96

تور کیش آذر 96 

تور کیش زمستان 96

 

تور کیش نوروز 97 

تور کیش از شیراز

تور کیش از اصفهان

تور کیش از تبریز

تور کیش از مشهد

تور کیش از کرمانشاه

 

[ بازدید : 24 ]

[ دوشنبه 13 شهريور 1396 ] 11:26 ] [ آرزو ]

[ ]

ساخت وبلاگ سایت تفریحی خبری
بستن تبلیغات [x]