جاذبه های گردشگری دبی

پارک الممزر دبی

almmzer.jpg

پارک الممزر دبی وسعت ده ها هکتار یکی از محبوب ترین مناطق دیدنی دبی است. الممزر در امتداد دماغه کوچک در دهانه خور الممزر قرار گرفته است.این پارک دارای ساحل های شنی سفید رنگ، استخر، باربیکیو به همراه فضای باز برای بازی کودکان می باشد و دارای کلبه های ییلاقی، سالن آمفی تئاتر، ساحل سرپوشیده می باشد.بیشتر فضای این پارک را چمن ، درختان نارگیل ونخل پوشانده است.گردشگران تور دبی نوروز 96 می توانند لحظاتی خوشی را در این پارک سپری کنند.

almmzer1.jpg

 

 

جزیره نخل دبی

dubai-palm.jpg

پالم‌ جميرا‌ دبی که یکی از مناطق دیدنی دبی میباشد به شکل يک درخت نخل است که از يک تنه ، يک تاج با 17 ساقبرگ‌ و يک جزيره هلالي پيرامون که به شکل يک موج شکن 11 کيلومتري است. مساحت ایم جزیره بيشتر از 800 زمين فوتبال است. تاج با يک پل 300 متري به منطقه اصلي متصل مي‌شود و هلال با يک تونل‌ زير دريا به بالاي نخل وصل مي‌گردد. اين جزيره به عنوان‌ "هشتمين عجايب جهان"‌ شناخته شده استپالم‌ جميرا‌ يکي ديگر از مکانهاي ديدني دبی است.گردشگران تور دبی می توانند از این مکان زیبا دیدن کنند.

موزه عجمان دبی

ajman-32.jpg

موزه عجمان دبی یکی مناطق گردشگری مشهور دبی است که در درون «قلعه الحصن» در قلب شهر عجمان واقع شده‌است که بسیاری از گردشگران تور دبی از این منطقه بازدید می کنند.این موزه در سال 1775 میلادی ساخته شده است و در سال 1987 میلادی افتتاح شده است که در سال 1991 میلادی توسط شیخ  زاید بن سلطان آل نهیان رئیس دولت امارات بطور رسمی افتتاح شده‌است.موزه عجمان یکی از مناطق گردشگری مارات متحده عربی محسوب می شود.در موزه مدل‌های زنده، نماهای زندگی روزمره مردم قدیم امارات را به تصویر می‌کشند. تصویری از خانهٔ حاکم پیشین، هداهای یادبودی، مدال‌ها، و همچنین مخطوطات تاریخی در موزه محفوظ است. گوشه‌ای از موزه به داروهای سنتی قدیمی، آثارهای اکتشاف شده و سنگ نبشته‌هایی که در کوه‌های مصفوت و مزیرع وظرف‌های سفالی که در منطقهٔ منامه یافت شده‌است در موزه مورد بازدید قرار گرفته است.این موزه یکی از مناطق گردشگری دبی است که مسافران می توانند از این منطقه بازدید کنند.

 

 

پارک زعبیل دبی

پارک زعبیل  اولین پارک فناوری خاورمیانه است که در شمال غربی جاده شیخ زائد در منطقه زعبیل دبی واقع شده است.این پارک در سال 2005 با مساحت  47.5 هکتاری افتتاح شده است. در حالیکه خیابان شیخ زائد در جنوب پارک پیمان گرفته است. پارک زعبیل توسّط پل های عابر پیاده به دسته های متعدّدی تقسیم شده و شمار زیادی درب ورودی در آن وجود دارد. پارک زعبیل بین الکرامه و مرکز بازرگانی جهانی دبی قرار گرفته است. پارک زعبیل بیشتر منطقه الکفاف را پوشش می دهد و دسترسی به این مکان از طریق مترو دبی و بوسیله ایستگاه الجافلیه در نزدیکی پارک، شدنی می باشد. این پارک بوسیله گردانیدن پارک ها و فضای سبز شهرداری دبی تامین می شود.

منظره خور از پارک زعبیل بسیار قشنگ و بی نظیر است. در پارک زعبیل منطقه ای برای نمایشگاه، کافی، مراکز خرید نیز وجود دارد.پارک زعبیل نزدیک به 51 هکتار درختکاری شده و دارای محیطی خانوادگی برای پیک نیکو و تفریح، جاده مخصوص پیاده روی، زمین های فوتبال و کریکت، زمین گلف ، مرکز تناسب اندام، دریاچه ای با امکان قایق سواری و سالن آمفی تئاتر سه بعدی با۲۰۰۰صندلی است.گردشگران تور دبی می توانند در پارک زعبیل لحظات خوشی را سپری کنند.

Zabeel-Park-Dubai.jpg

Zabeel-Park-Dubai1.jpg

 کافی شاپ یخی دبی

کافی شاپ یخی اولین کافی شاپ خاورمیانه که در سال 2007 افتتاح شده است، در خیابان شیخ زائد قرار دارد.این کافی شاپ ظرفیت 100 نفر را دارد.کلیه امکانات این کافی شاپ حتی میز و صندلی آن از یخ درست شده است.بر روی صندلی ها یک پوشش از پوست است که میهمانان تور دبی سرما نخورند.پرسنل این کافی شاپ به میهمانان قبل از ورود لباس مخصوص می دهند.دمای محوطه بیرون کافی شاپ 40 درجه است در حالی که دمای کافی شاپ زیر صفر است.کافی شاپ یخی یکی از مکان های گردشگری و دیدنی شهر دبی است و مسافران تور دبی می توانند لحظات خوشی را در این کافی شاپ سپری کنند.

chillout-ice-lounge-dubai1.jpg

مطالب مرتبط:                      

تور دبی تابستان 96

تور دبی تیر 96

تور دبی مرداد 96 

تور دبی شهریور 96 

تور دبی پاییز 96

تور دبی مهر 96

تور دبی آبان 96 

تور دبی آذر 96 

تور دبی زمستان 96 

تور دبی دی 96 

تور دبی بهمن 96

تور دبی اسفند 96 

 تور دبی نوروز 97 

تور دبی از شیراز

تور دبی از تبریز

تور دبی از اصفهان

تور دبی از کرمانشاه

 تور دبی از مشهد

                                

[ بازدید : 29 ]

[ دوشنبه 13 شهريور 1396 ] 11:29 ] [ آرزو ]

[ ]

ساخت وبلاگ سایت تفریحی خبری
بستن تبلیغات [x]