رستوران های دبی

رستوران نوبو دبی

رستوران نوبو دبی یکی از بهترین رستوران های دبی که توسط سرآشپز مشهور جهان نابو ماتسوهیسا انواع غذاهای ژاپنی با ترکیبی از غذاهای عربی در یک فضای معاصر که ترکیبی از سنتی و مدرن ژاپنی طراحی شده است. رستوران نوبو در هتل آتلانتیس قرار دارد و برای ایجاد یک تجربه مجزا از عربستان است. غذاهای دریایی ناتتد ماهی سیاه با سس میسو به همراه فلفل برای شما مسافران تور دبی سرو می کنند. ترکیب غذاهای نوبو و همچنین شگفتی تازه ای، منو با یک نوار سوشی تزیین شده است. رستوران نوبو دبی اولین شنبه هرماه کلاس های آشپزی برگزار می کنند.

 

رزرو رستوران HUKAMA دبی

 

رستوران HUKAMA دبی نماد احترام به کشور چین است. این رستوران از کوکتل چای تا موسیقی لانگ آسیایی را ارائه می‌کند، اتاق غذاخوری کاملا براساس سبک چینی طراحی شده و غذا نیز به‌سبک معاصر چینی و در سبک‌های مختلف سنتی از ملل چین ارائه می‌شود. تراسی در فضای باز این رستوران قرار دارد که برای غذاخوری در هوای آزاد تعبیه شده و منظره‌ای حیرت انگیز از برج خلیفه ارائه می‌کند.این رستوران چینی معاصر جدید یکی از بهترین نمایش تراس در شهرستان برج دبی است. آشپز هیو چونگ سرخدار می طبخ انواع غذاهای خوشمزه را به شما عزیزان تور دبی ارائه می دهد. طراحی های چوبی و موسیقی خلق و خوی آرام بخش در داخل رستوران است. کیک شلغم بخار پز مقدمه خوشمزه برای ارائه ویترین سرآشپز ارائه شده است. شانگهای به سبک ماهی تن عسل لعاب "قدیمی از مد افتاده" برش های ارائه شده از ماهی های نادر ماهرانه پخته شده با دانه های کنجد و برگ سالاد ترد وجود دارد. با کمال میل، کبد غاز خشکیده با ارزنی فاقد گلوتن تاریخ های قرمز شکر درمان و سیب دارچین ذخیره انتخاب استارت، با ترکیبی فوق العاده از طعم شیرین و گوشتدار، به ذکر چند برش از کرفس تازه را از طریق آنها قطع نشده است.

 

 رستوران الهراه دبی

رستوران الهراه دبی در باب آل شمس که دارای تپه های شنی و محلی بسیار باشکوه است.در این رستوران انواع غذاهای شرقی آماده با استفاده از دستورالعمل های باستانی همراه با رقص و موسیقی نشان داده می شود. به هنگام میل غذا از تماشای بازیگران اسب سوار و شمشیر باز، حرکات موزون و هنرمندان حنا لذت برده و برای ساعت‌ها سرگرم شده و اوقات خوشی خواهند داشت. به هنگام فصل تابستان قیمت نهار 275 درهم  به ازای هر نفر تمام شب در هفته تا پایان آگوست 2017 کودکان زیر 12 سال رایگان نیز می باشد. مسافران تور دبی می توانند از غذاهای لذیذ این رستوران لذت ببرند.

 

 

رستوران ای ایزونی دبی

رستوران ای ایزونی دبی دارای فضای رویایی بسیار آرامش بخش آست. در این رستوران شما غرق در آسمان آبی و دریا زیبا و وجود جزر و مدهای اقیانوس و تماشای خورشید به هنگام غروب آفتاب شما را به وجد می آورد.در ساحل درختان نخل  مشرف به خلیج عربی است. بعد از غروب آفتاب، این محل به مکانی زیبا و جذاب و رستورانی ایده آل تبدیل می‌شود.یک راهرویی پیچ در پیچ وجود دارد که مارا به رستوران میرساند. این رستوران در دو وعده غذایی از مسافران تور دبی پذیرایی می کند. در این رستوران انواع غذاهای بین المللی و انواع نوشیدنی ها با بهترین طبخ در اختیار مسافران تور دبی قرار می دهند تا مسافران دبی از این غذاهای خوشمزه نهایتلذت را ببرند. برای صرف نهار از ساعت 12:00 الی 15:30 و برای صرف شام از ساعت 19:00 الی 23:30 از شما عزیزان تور دبی پذیرایی می کنند.

 

رستوران مارگو دبی

رستوران مارگو دبی تحت سر آشپز Julian Mercier مدیریت می شود که قبلا در رستوران سه ستاره آلن دوکاس کار میکرده است. رستوران مارگو دارای یا سالن مناسب برای استراحت و معاشرت است مه در این رستوران انواع غذاهای خوشمزه و لذیذ برای شما مسافران تور دبی طبخ می کنند. این رستوران زیبا دارای انواع کوکتل های خوشمزه است که می توانید در تراس این رستوران مشرف به تماشای چشمه دبی میل کنید. منوی آشکار سبک جدیدی از پخت و پز توسط آلن دوکاس مارگو  آموزش دیده شده است که به طرز ماهرانه ترکیبی از طعم از فرانسوی و ایتالیایی است. غذاهای این رستوران بی عیب و نقص است و شما می توانید در این رستوران به راحتی استراحت کنید.این رستوران زیبا در منطقه قدیمی سوق البهر قرار دارد و به راحتی قابل دسترس است. مسافران تور دبی می توانند از غذاهای لذیذ این رستوران لذت ببرند.

مطالب مرتبط:                      

تور دبی تابستان 96

تور دبی تیر 96

تور دبی مرداد 96 

تور دبی شهریور 96 

تور دبی پاییز 96

تور دبی مهر 96

تور دبی آبان 96 

تور دبی آذر 96 

تور دبی زمستان 96 

تور دبی دی 96 

تور دبی بهمن 96

تور دبی اسفند 96 

 تور دبی نوروز 97 

تور دبی از شیراز

تور دبی از تبریز

تور دبی از اصفهان

تور دبی از کرمانشاه

 تور دبی از مشهد

                                

[ بازدید : 26 ]

[ دوشنبه 13 شهريور 1396 ] 11:31 ] [ آرزو ]

[ ]

ساخت وبلاگ سایت تفریحی خبری
بستن تبلیغات [x]